Wellnes pramen přírody

Luxusní hotelový resort je postavený na východním pobřeží ostrova, podél nádherné písčité pláže a s jedinečným výhledem na klidnou zátoku Trou d´Eau Douce.
 Komplex (celkem 200 pokojů) je rozdělený na několik částí – na pevnině je ubytování v pokojích deluxe a junior suitách, rozmístěných podél pláže s bílým pískem; naprostý luxus a soukromí poskytují suity na soukromém ostrůvku Frangipan.
 Součástí resortu je i ostrůvek Ile aux Cerfs, kde se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště, jedno z nejlepších na ostrově. Druhý ostrůvek, Ilot Mangénie, je výhradně pro hotelové hosty.Od letiště a hlavního města 50 minut jízdy.

Coral Deluxev křídle Coral & Hibiscus: klimatizovaný pokoj s terasou s výhledem na moře. Pokoj je klimatizovaný a má telefon, 40″ LCD TV, WiFi, Nespresso a soupravu na čaj, trezor, minibar, koupelnu (fén, kosmetická sada, župan, trepky).

Shangri-La’s Le Touessrok Resort & Spa poskytuje také bohatý výběr restaurací s různými kulinářskými specialitami. Živou a sofistikovanou nabídku obstarává 5 restaurací a 3 bary, včetně restaurace Le Bazar, která podává dynamická jídla z celého světa, Safran, mezinárodně uznávané indické restaurace, japonské restaurace Kushi s úžasným výhledem na moře a grilů Yakiniku a Republik Beach Club & Grill, módního plážového klubu, který servíruje středomořské a grilované pokrmy.

Letenka Praha – Mauritius – Praha (s jedním přestupem). Obecně platí, že čím dříve před odletem si letenku zarezervujete, tím je cena nižší. Můžeme nabídnout libovolně dlouhý pobyt i den odletu, přesnou cenu letenky sdělíme v okamžiku rezervace!
Uvedená nabídka platí při využití nejvýhodnějšího tarifu. Počet míst je omezen.

VIP uvítání na letišti zahrnuje:
– uvítací balíček (mapa ostrova, uvítací dopis, brožurka s nabídkou výletů)
– balíček dárků (láhev vody, tradiční sladkost, speciální dárek pro páry)
– doprovod do hotelu, asistence s ubytováním / pokud není volný pokoj – možnost jet do nejbližší vesničky
– v autě: osvěžující ručník, košík s nápoji a místními lahůdkami + WiFi a I-pad s filmem o ostrově
– dárek při odjezdu

Shangri-la Le Touessrok Resort & Spa má také vlastní ostrov Ilot Mangenie, na který smí pouze hosté hotelu Shangri-La a kde je moderní plážový klub se službami komorníka.

– letenka Praha – Mauritius – Praha, vč. letištních tax
– VIP uvítání na letišti v Češtině – viz níže
– asistence během pobytu v Češtině (telefonická)
– transfer letiště – hotel – letiště – soukromý, autem (Toyota Corolla / Hyundai Elantra)
– 9x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Coral Deluxe se snídaní
– 1x green fee na golfovém hřišti Ile aux Cerfs
– nemotorizované vodní sporty + vodní lyže
– bazén: osvěžující ručníky, voda, ovoce
– vstup do Healt Club vč. sauny a páry
– WiFi

– transfer – další varianty aut (SUV, BMW, Mercedes…) / helikoptéra
– vyšší kategorie ubytování
– polopenze: +21.400 Kč / 9 nocí
– plná penze: +28.680 Kč / 9 nocí
– cestovní pojištění: viz www.campana.cz/pojisteni
Poznámka
NA VYŽÁDÁNÍ libovolná délka pobytu, vyšší kategorie ubytování nebo DALŠÍ HOTELY U MOŘE.
Služby
Hodnocení 98%
Vybavenost
Hodnocení 97%
Gastronomie
Hodnocení 96%
Personál
Hodnocení 98%

Shangri-La je Le Touessrok Resort & Spa stojí u pláže s bílým pískem lemované palmami v letovisku Trou d’Eau Douce Bay. Je situován v tropické zahradě a nabízí lázeňské a wellness centrum, 18jamkové golfové hřiště a venkovní bazény. Rezort se pyšní celou řadou zařízení a aktivit, včetně fitness centra, golfového hřiště a sluneční terasy s barem. Mezi vodní sporty, kterým se na místě můžete věnovat, patří windsurfing, šnorchlování a potápění. CHI, The Spa nabízí různé druhy masáží a procedur.

Dopřejte si luxus !!!

  • Le Touessrok Golf Course 2,4 km
  • Anahita Golf Club 3 km
  • Golfové hřiště Legend 10,3 km
  • Bus Station Mahebourg 19,4 km
  • City Centre Mahebourg Market Place 19,5 km
  •  Ile Aux Aigrettes Nature Reserve 19,8 km

Nejkrásnější pláže  !!!

Sofistikované pokoje a apartmá nabízejí úchvatný výhled na Indický oceán. Všechny jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou, pohovkou a možností přípravy čaje a kávy. Shangri-la Le Touessrok Resort & Spa má také vlastní ostrov Ilot Mangenie, na který smí pouze hosté hotelu Shangri-La a kde je moderní plážový klub se službami komorníka.

 Bohatý výběr restaurací s různými kulinářskými specialitami. Živou a sofistikovanou nabídku obstarává 5 restaurací a 3 bary, včetně restaurace Le Bazar, která podává dynamická jídla z celého světa, Safran, mezinárodně uznávané indické restaurace, japonské restaurace Kushi s úžasným výhledem na moře a grilů Yakiniku a Republik Beach Club & Grill, módního plážového klubu, který servíruje středomořské a grilované pokrmy.

Objevte s námi ráj !!!